SEO / SEM

SEO / SEM

SEM – marketing vo vyhľadávačoch a SEO optimalizácia

Máte webovú stránku či eshop, ktoré sa nezobrazujú na popredných miestach v Google? Platíte si dlhodobo drahé PPC kampane a aj tak Vás ničí konkurencia? Zaplatili ste si za SEO optimalizáciu, ale aj po polroku sa Vaše pozície nezlepšili?


Ozvite sa nám! Naši klienti sú vždy na prvých stranách vo vyhľadávačoch, a to nie je náhoda!

SEM (marketing vo vyhľadávačoch) a profesionálna SEO optimalizácia a sú základom nášho úspechu a Vaše vysoké pozície vo vyhľadávačoch sú naše najlepšie referencie. Aby sme teda boli úspešní my, musíme našu prácu robiť tak, aby ste najprv boli úspešní Vy!


S nami získate

Kompletná SEO optimalizácia
U nás optimalizáciu nerobí niekto, kto vedomosti nadobudol na jednom SEO školení. Náš tím optimalizátorov sa skladá z programátorov, copywriterov a marketingových a strategy managerov, ktorí sa vo svojej oblasti neustále vzdelávajú a snažia sa byť vždy o krok vpred pred konkurenciou. Účelom SEO (search engine optimization) je vo vyhľadávačoch získať prirodzene vyššie pozície, ktoré zodpovedajú skutočnej náplni stránok.
SEO audit, SEO test, analýza web stránky
Dali ste si spraviť u nejakej firmy SEO optimalizáciu, ale výsledky sa ani po pol roku stále neprejavili? Naša služba SEO audit, inými slovami tiež SEO test či analýza web stránky, slúži práve na to, aby ste zistili, prečo stále nie ste na prvých priečkach vo vyhľadávačoch. Na základe SEO auditu potom vieme určiť chyby na stránke, či už v kóde alebo v nastaveniach SEO, ktoré Vás po oprave vynesú na prvé miesta v Google.
Optimalizácia pre vyhľadávače vs. SEM - strategický online marketing
Zatiaľ čo SEO možno v jednoduchosti nazvať ako optimalizácia pre vyhľadávače, SEM je celkovo marketing vo vyhľadávačoch, inak nazývaný strategický online marketing, ktorý má za cieľ zabezpečiť to, aby ste boli nielen na popredných miestach v Google, ale aby ste práve Vy boli tá spoločnosť, pre ktorej produkty a služby sa návštevník rozhodne. My Vám teda neponúkame iba bežnú SEO optimalizáciu, ale strategický systém na to, ako z návštevníkov spraviť klientov.
Priebežná SEO optimalizácia
Nám nejde o krátkodobé zisky a referencie. Váš krátkodobý úspech je aj našim krátkodobým úspechom a preto, ak nám to Vy sami dovolíte, urobíme všetko preto, aby ste si udržali postavenie a zisk čo najdlhšie. Profesionálna SEO optimalizácia nie je krátkodobá záležitosť. Ako rastú internetové možnosti, rastú aj nároky na kvalitu webov, ktoré my nikdy neprehliadneme a využijeme ich naplno v náš a Váš prospech. Využite možnosť našej správy Vášho webu a my Vám zabezpečíme plynulý chod Vášho biznisu a kontinuitu klientov.
Copywriting, PR články, sociálne siete, poradenstvo
S nami získate vždy niečo navyše. Ako nášho klienta Vás zadarmo zasvätíme do toho, ako svoju firmu aj naďalej úspešne propagovať a posúvať. Poradíme Vám, kde sa Vám oplatí investovať, akým spôsobom máte komunikovať s klientmi prostredníctvom internetu, ktorý druh reklamy je pre Vás vhodný, či ako a kde písať PR články. A to všetko zadarmo!

Zaujali sme vás?

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa