Virtuálne prehliadky

Čo je virtuálna prehliadka?

Virtuálna prehliadka je najmodernejší marketingový nástroj, pomocou ktorého môžete pozvať nových zákazníkov do Vášho podniku, reštaurácie, či hotela ešte skôr ako Vás navštívia. Vytvorením virtuálnej prehliadke dáte Vašim priestorom nový pohľad a u potenciálnych hostí, či stálych zákazníkov budete vzbudzovať väčšiu dôveru. Táto revolučná prezentácia firmy zvyšujúca atraktivitu a prestíž Vám zaistí byť o krok pred konkurenciou.

Virtuálna prehliadka v praxi

Prečo virtuálna prehliadka?

Exetra - mapy

Hľadáme v mapách

Pri vyhľadávaní firiem spotrebitelia strávia 44 % času používaním mapových služieb. V priemere 41 % z týchto vyhľadávaní miest potom vedie k návšteve firmy. V prípade záznamov s fotkami a virtuálnou prehliadkou je dvakrát vyššia pravdepodobnosť, že u niekoho vyvolajú záujem.

 
Exetra - budte social connected

Buďte social connected

Virtuálna prehliadka na vašej Facebookovej stránke. Vytvoríme na vašom FB kartu a na ňu vložíme vašu virtuálnu prehliadku. Virtuálnu prehliadku umiestnime na vašu web stránku. Virtuálna prehliadka sa stáva súčasťou “Street View” v mapách Google ako aj v samotnej aplikácii Google Street view, ktorá sa teší stále väčšiemu prírastku užívateľov.

Exetra - neskryvame sa

Neskrývame sa

Vylepšite svoj image a spôsob akým sa prezentujete pomocou obsahu Street View. Vďaka firemnému záznamu Google sa stanete ešte viditeľnejší.

 

Služby

Exetra - 360 prehliadka

Zhotovenie 360° prehliadky

  • fotenie Vašich priestorov, objektov 360° kamerou
  • vytvorenie virtuálnej 360° prehliadky
 
Exetra - 360 prezentacia

Uverejnenie 360° prehliadky

  • umiestníme Vašu prehliadku na Google Street View
  • umiestníme prehliadku na Vašu Facebook stránku
  • zhotovíme pre Vás propagačné 360° video Vašich priestorov, alebo objektov

Cenník služieb

Počet panoramatických bodovCena bez DPH
Virtuálna prehliadka4360 €

Sme certifikovaní